maandag 26 mei 2025

Special Kim & Ilona

 Goedemorgen!

Deze week op het blog mijn uitwerking van onze special.

We hebben een een leuk album met box eromheen bedacht, die je lekker naar eigen idee kan versieren. Je kunt hem zo bont en uitgebreid maken zoals je wilt, de doos is ruim genoeg.

Ik heb het papier van Craft O'clock gebruikt, Sunset Mood ik vind de kleuren van dit papier geweldig en het past mooi bij het jaargetijde.

Het album is gemaakt van vlakke zakken bruin, deze zijn aan de zijkanten versterkt met een rand van cardstock in de kleur kraft, zodat wanneer je ze inbindt, het niet gaat scheuren. Ik heb zelf aan de voor- en achterkant van het album uit mijn eigen voorraad eyelets gebruikt. Rest van de basis kun je natuurlijk terug vinden in het basispakket, je kunt deze bestellen op de site van Kimya.


Zelf heb ik nog een aantal extra spulletjes gebruikt, waaronder dit label. Ik heb hier de stans Sint Jakobsschelpen van Gummiapan gebruikt. Waar ik een van de schattige mini strikjes op heb geplakt. Door het oogje van het label lint uit eigen voorraad en ito touw







Verder heb ik nog een drietal stansjes van Gummipan gebruikt en kreukellint van Kimya. Doordat ik niet de juiste kleur voorhanden had, heb ik deze zelf gekleurd met distress spray van Ranger. ik gebruik wel de spray stain, niet de oxide spray. Misschien kun je deze daarvoor ook gebruiken, alleen dat heb ik zelf nog niet geprobeerd. Onderstaand de stansen die ik gebruikt heb.

Op de achterkant heb ik nog leuke bloemen geplakt uit eigen voorraad en een leuke waxzegel gemaakt.


De bronzen sluiting zit ook in het basispakket, de bronzen fastner aan de zijkant niet. Hier heb ik ook lint en een leuke bronzen vlinder aan bevestigd met ito touw. De diverse knip plaatjes komen uit de extra set van dezelfde lijn als het design papier.

Heel veel plezier met het pakket en tot de volgende keer!

Harte Groet Ilona

maandag 19 mei 2025

Verjaardagscadeau / sieradendoosje

Hoi!

Leuk dat je even op het blog komt kijken, ik heb weer wat inspiratie voor een projectje.
Mei is vol verjaardagen en ik maakte een verjaardagscadeau/sieradendoosje.
Het designpapier is van Mintay: Academia

Als basis gebruikt ik een papieren tasje met venster, waarvan ik de voorkant los heb geknipt. 
De zijkanten en onderkant heb ik voor de helft verstevigd met grijsbord, zodat er een extra laag in gemaakt kon worden voor onderin het laatje en boven een open vak.
Van kraft karton heb ik klein laatje gemaakt en een flapje in bovenste deel zodat klep met en met de magneetjes blijft de klep dan mooi op zijn plek. 
Op het laatje zit een kleine fastener zodat die makkelijk open en dicht gaat. In het laatje een cadeautje ingepakt met zwart zakje en versierd met label, wat lint en leuk etiket met kadootje.
Van een Japanse envelop maakte ik het doosje wat bovenin past. Het touwtje heb ik vervangen voor het leuke ito touw in bijpassende kleur roze.
In het doosje zit klein cadeau envelopje van luipaard zakje en nog foto albumpje gemaakt van een grote vlakke zak van 20.5x30 en twee kleine zakjes van 10x15.

Verder gebruikte ik verschillende stansjes en stempels van Gummiapan, onder andere:





Dat was het weer voor deze keer, tot een volgende keer met nieuwe creatieve inspiratie!

Lieve groeten Beate




  

maandag 12 mei 2025

Gender Reveal kadootje

Welkom terug op ons gezellige en creatieve Kimya Blog.

Dit keer heb ik iets super leuks gemaakt, namelijk een gender reveal kadootje. Een hele lieve vriendin heeft mij het vertrouwen gegeven om als eerste te weten wat het geslacht van haar kindje is en ik mocht iets maken om hun te verrassen met of het een jongetje of een meisje wordt. In plaats van een taart doorsnijden en kijken welke kleur er in zit, heb ik ervoor gekozen om het op de Kimya manier te doen.

Ik heb 25 doosjes van 5x5x5 aan elkaar geplakt, dit verstevigd met Kraft papier en Kraft tape, zodat je geen kiertjes ziet en het geheel lekker stevig is. De flapjes aan de binnenkant van de doosjes heb ik weggeknipt, zodat het meer op deurtjes lijken. De bodem van de doosjes worden de achterkant, die heb ik aan de binnenkant beplakt met designpapier. Het papier dat ik gebruikte voor dit project is van Mintay en heet Lullaby Lane. In de doosjes heb ik met wit Ito touw roze en blauwe speentjes gehangen. 25 speentjes, 12 van elke kleur en van het juiste geslacht eentje extra. 
De buitenkant heb ik met designpapier beplakt, op de deurtjes een neutraal vel, waar ik Lullaby Lane die-cuts op heb geplakt. Om de deurtjes makkelijk open te kunnen maken heb ik van Gummiapan een stansje gebruikt.

Bovenop het project heb ik nog een doosje en 2 polystone babyschoentjes geplakt, een blauwe en een roze. Dit gaat heel goed met Art Glitter Glue. Op de achterkant heb ik een wax seal geplakt met daarachter een stukje Ito touw met daaraan nog 2 speentjes. Rondom het doosje heb ik nog een heel leuk baby lint geplakt. Ik heb het in twee stukken geknipt zodat de tekst de juiste kant op gaat en de verbinding onder het doosje gedaan zodat je het niet ziet. Op de onderkant heb ik nog 4 parels geplakt zodat het geheel voetjes heeft om op te staan. Als laatste heb ik nog een simpel kaartje gemaakt met het zelfde designpapier, waar een felicitatie in komt en de instructies voor de reveal. Op de envelop plakte ik een die-cut en een sticker. Ik hoop dat ze het leuk vinden en verrast zijn met de uitkomst. 
Het geheel pak ik natuurlijk in in super leuk kadopapier met blauwe en roze hartjes.













Dit was mijn project, ik hoop dat jullie het leuk vinden.

Liefs, Yvonne









maandag 5 mei 2025

Extraordinary Happiness

 Hoi hoi, 

Het is de hoogste tijd voor mijn eerste blog, dus daar ga ik. 
Ik heb een klein labelboekje gemaakt van een wijnfleszak

Het designpapier dat ik heb gebruikt is van Stamperia - Hidden Grove
Dat vind ik echt enorm schattig papier. 

De randjes heb ik beinkt met een mini distress Ink in de kleur: Spiced Marmalade

De sluiting van het flipboekje heb ik gemaakt met het leuke katoentouw in de kleur donkergrijs. 
Aan het einde heb ik een bedeltje van een lieveheersbeestje uit mijn voorraad gedaan.

Aan de binnenkant kun je labeltjes achter flapjes stoppen. 
 Ik heb de kleine labeltjes, maar ook een maatje groter gebruikt. 
Zo leuk om te combineren met elkaar. 

Ik hoop dat jullie dit project leuk vinden en dat ik jullie heb kunnen inspireren hiermee!!

Dan volgen nu de foto's: 













Groetjes,
Krista